سفارش تبلیغ
صبا ویژن

طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز

 

در این پست آموزش تست دو قطعه مهم در الکترونیکی صنعتی را به شما آموزش می دهیم و امیدواریم که مورد توجه شماعزیزان قرار بگیرد ، با لذت الکترونیک همراه باشید . . . 

برای تست دیود زنر مطابق نوشته عکس زیر عمل کنید 

تست دیود زنر

برای تست رله هم مطابق نوشته عکس زیر عمل کنید

تست رله


نظرات تست دیود ، تست زینر ، تست رله ها ، روش تست دیود زینر ،


فیبر مدارچاپی ابزاریست برای درست کردن بستر یک مدار الکترونیک ، سیم کشی ها بوسیله ماژیک مخصوص یا پرینتر روی قسمت مسی فیبر رسم می شود و با قراردهی در اسید مدارچاپی سیم کشی ها ظاهر می گردد ، این ابزار دارای انواع مختلفی از جنسهای مختلف از جمله استخوانی و فایبر گلاس می باشد و در فروشگاه های لوازم الکترونیکی به فراوانی یافت می شود . در زیر نمایی از این ابزار را دارید که طرف مسی ان رو به تصویر است و به رنگ نارنجی دیده میشود ، طرف دیگر فیبر فاقد لایه مسی می باشد و رنگ قهوه ای مانند دارد ، پس از چاپ مدار بر روی فیبر باید انرا به وسیله مته مخصوص سوراخکاری نمایید . 

فیبر مدارچاپی


نظرات فیبر استخوانی چیست ، انواع فیبرهای مدارچاپی ، اقسام فیبر مدارچاپی ، ساخت فیبر مدارچاپی به روشهای مختلف ،


در این پست نحوه ساخت یک چراغ قوه خیلی ساده پرنور را در یک تصویر برای شما قرار داده ایم ، این وسیله تشکیل شده است از یک باطری کتابی نه ولتی و کمی زرورق و شش عدد ال ای دی سفید پرنور و یک سوکت باطری و مقداری مقوا که نحوه سر هم کردن آنها در شکل زیر آورده شده است ، براحتی میتوانید این وسیله را بسازید و از کاربرد ان لذت ببرید ، عمر نور این چراغ قوه با یک باطری نو 48 ساعت کامل میباشد 


نظرات مدار چراغ قوه ساده ، نقشه چراغ قوه پرنور ، کیت چراغ قوه ، پکیج چراغ قوه ، ساخت چراغ قوه قوی ،


آموزش ساخت موتور دست ساز آهن ربایی با وسایل کاملا ساده و ابتدایی ، این موتور را میتوانید برای مقاصد آموزشی و ازمایشی بسازید و از حرکت آن لذت ببرید ، وسایلی که برای ساخت این موتور نیاز دارید عبارتند از : یک عدد پیچ - یک عدد آهن ربای قرصی شکل فلزی رسانا - یک باطری قلمی 1.5 ولت - یک فیش گیره ای

ساخت : همانند عکس زیر قطعات را ببندید ، خواهید دید که پیچ در حالت آویزان قرار میگیرد و شروع به چرخش میکند ، این وسیله موتور هموپلار نام گرفته است و این متن را از یکی از سایت های خارجی برای شما عزیزان ترجمه کرده ایم و امیدواریم مورد پسند شما واقع شود ، پس از اینکه قطعات را سر هم کردید فیلم زیر را تماشا کنید تا نحوه راه اندازی موتور را بفهمید . 

موتور آهن ربایی

تماشای فیلم راه اندازی موتور در آپارات


نظرات ساخت موتور دستی ، ساخت موتور ابتدایی ، ساخت موتور هموپلار ، آموزش ساخت آرمیچر دستی ، ساخت آرمیچر با وسایل ساده ،


همانطور که میدانید بعضی از تلوزیون ها فقط یک ورودی صوت و تصویر فیشی RGB دارند ، این یک مشکل عمده برای خیلی هاست که با آن دست و پنجه نرم میکنند ، به طور مثال ما یک گیرنده دیجیتالی و یک دوربین آنالوگ داریم و میخواهیم این دو هم زمان به تلوزیون متصل باشند ولی بدلیل اینکه تلوزیون ما فقط یک ورودی صوت و تصویر بیشتر ندارد نمیتوانیم این کار را انجام دهیم ، و باید یکی را قطع کنیم و فیش دیگر را متصل کنیم ، با مداری که در زیر میبینید میتوانید دو دستگاه را همزمان به یک تلوزیون متصل کنید و حتی میتوانید همزمان هر دو دستگاه ورودی را روشن بگذارید که مزیت اصلی این مدار همین است ، در هر زمان با فشردن کلید S1 ورودی تلوزیون تغییر میکند و ورودی بعدی به تلوزیون متصل میشود . 

مدار ادغام ورودی تصویر

در مدار بالا قسمتی که نوشته TV SET را باید به ورودی تلوزیون متصل کنیم و به دو قسمت دیگر ورودی صوت و تصویر اعمال کنیم ، همچنین این مدار نیاز به منبع تغذیه 12 ولتی نیز دارد ، آیسی بکار رفته در این مدار از نوع 4017 میباشد که متداول است و همچنین با استفاده از سوییچ S1 میتوانید ورودی ای که به تلوزیون میخواهید اعمال کنید را انتخاب کنید و با کلید ریست هم میتوانید به حالت اول بازگردید ، دو عدد رله دو کنتاکته نیز در مدار بکار رفته شده است . 


نظرات مدار تبدیل RGB ، چند راهی فیش صوت و تصویر ، ساخت سه راهی فیش RGB ، اتصال همزمان دو ورودی به تلوزیون ،


در الکترونیک قطعاتی هستند که نقش سوییچ الکترونیکی را ایفا میکنند و کاربردهای متفاوتی دارند ، ساده ترین سوییچ الکترونیکی ترانزیستور است که با اعمال ولتاژ به پایه بیس رسانا میشود ، در زیر چهار مدل مختلف سوییچ الکترونیکی در علم الکترونیک را مشاهده میکنید که توضیحات مختصری هم در رابطه با آنها برای شما ارائه داده ایم . 

سوییچ های الکترونیکی

BJT : ترانزیستور شامل سه پایه بیس - امیتر - کلکتور

FET : ترانزیستور اثر میدان شامل سه پایه پیت - درین - سورس

IGBT : ترانزیستور آی جی بی تی شامل سه پایه گیت - امیتر - کلکتور

Thyristor : تریستور شامل سه پایه آند - کاتد - گیت 


نظرات پایه های igbt ، پایه های تریستور ، پایه های ترانزیستور فت fet ، کلید های الکترونیکی اتوماتیک ، معرفی قطعات الکترونیک صنعتی ،


پاسخ به یک سوال تعمیراتی : اگر در یک دستگاه الکترونیکی کنترل از راه دور عمل نکرد مشکل از چیست ؟


1 - باطری و اتصالات باطری کنترل از راه دور را تست کنید

2 - با دوربین موبایل ببینید که وقتی دکمه کنترل را فشار میدهید نور سفید از چشمی کنترل خارج میشود یا نه 

3 - اگر نور سفید خارج شده کنترل سالم است اگر نشد کنترل معیوب است و باید عیب یابی کنید

4 - برد کنترل را با اسپری ناهید تمیز کنید

5 - اتصالات لحیم شده روی کنترل را بررسی نمایید تا قطعی و اتصالی وجود نداشته باشد

3 - امکان دارد چشمی گیرنده دستگاه سوخته باشد و یا قطعی و اتصالی رخ داده باشد

4 - در مدار گیرنده دستگاه مشکلی بوجود امده 

 


نظرات تعمیر کنترل تلوزیون ، تعمیر کنترل از راه دور ، مشکل کار نکردن کنترل تلوزیون و گیرنده دیجیتال ، روش تست کنترل تلوزیون و گیرنده ،


مقدمه : انتقال ولتاژ بدون سیم به گیرنده یک فناوری جدید است که در گوشی های جدید بکار برده شده است به طوری که نیازی به متصل کردن فیش شارژر نداریم و فقط کافیست موبایل را روی شارژر مخصوص قرار دهیم تا شروع به شارژ شدن کند ، در این قسمت یک نمونه ساده برای شما مثال زده ایم که از طریق این مدار میتوانید ولتاژ را بصورت بیسیم انتقال کنید و یک لامپ ال ای دی را از فاصله 3 ثانتی متری روشن کنید ، این وسیله دارای دو قسمت فرستنده و گیرنده است که سیم پیچی شده اند . 


وسایل مورد نیاز : 

یک باطری 1.5 ولتی 

یک عدد ال ای دی

یک عدد ترانزیستور منفی ( 2N3904 )

یک عدد مقاومت یک کیلو اهمی

حدود دو متر سیم مسی روکش دار ( سیم ترانسها )


 

ساخت سیم پیچ ها و کل مدار : 

یک استوانه که قطرش دو سانت باشه پیدا کنید و سیم مسی رو دورش سی دور بپیچین و دو طرفش رو با چسب برق ( چسب لنت ) گره بزنید تا باز نشه ، دو سر سیم رو ببرید ، این شد سیم پیچ اولمون که باید دو سر سیمشو به LED متصل کنید .

حالا دوباره مثل قبل 15 دور سیم باز جدا بپیچید و سیم رو 5 سانت بدید بیرون از حلقه و تا بزنین ، این برای درست کردن سر وسط هستش و باز حلقه رو 15 دور دیگه ادامه بدین و سیم رو قیچی کنید ، الان یه سیم پیچ با سه سیم بیرون اومده داریم ، کار بعدی که باید بکنیم اینه که سر های سیم ها رو با اتیش کبریت بسوزونیم تا عایق روشون از بین بره و بشه به مدار لحیمش کرد . 

حالا سیم پیچ ها رو طبق مداری که در بالا میبینین با مدار لحیم کنید ، بعد با نزدیک کردن دو سیم پیچ به هم میبینید که ال ای دی روشن میشه ، اگه ال ای دی روشن نشد سیم پیچی که ال ای دی بهش متصل کردین رو بر عکس بگیرین رو سیم پیچ اولی .  


نظرات انتقال ولتاژ بدون سیم ، ساخت شارژر بیسیم ، مدار شارژر بیسیم ، شارژر از طریق هوا ، ساخت ارسال برق از طریق هوا ،


در این مطلب به شما نحوه ساخت یک پاوربانک اظطراری موبایل را بازگو میکنیم ، پاور بانک وسیله ای است که میتوانید با استفاده از آن در مواقع اظطراری که گوشی شما شارژ برقی ندارد ، آن را با متصل کردن به پاوربانک شارژ کنید ، با ما همراه باشید امیدواریم از مطالبی که برای شما در این سایت قرار میدهیم استفاده کافی را ببرید . 


وسایل لازم : 

باطری 9 ولتی کتابی

شارژر فندکی ماشین

فیش رابط باطری 9 ولت


طرز ساخت :

 ابتدا شارژر فندکی ماشین را باز کنید و از قالبش جدا کنید و دو سیمی که به قسمت انتهایی شارژر فندکی که به داخل فندکی میرود را جدا کنید ، این سیم ها اقلب به رنگهای قرمز و سیاه هستند ، حالا این دو سیم رو با رعایت قطبهای مثبت و منفی به فیش رابط باطری 9 ولتی متصل کنید ( طبق شکل زیر ) اگه قطبهای مثبت و منفی رو نمیدونین روی برد رو نگاه کنید نوشته مثلا V+ یعنی قطب مثبت .


پاوربانک ساده


مرحله بعد : کار تمومه ! حالا کافیه باطری 9 ولتی رو به فیش رابط متصل کنید و خروجی یو اس بی شارژر فندکی رو به موبایلتون متصل کنید ، میبینید که گوشی با سرعت شروع به شارژ  شدن میکنه ، از این وسیله ارزان قیمت میتونید تو جاهای اظطراری که نمیتونید برای شارژ گوشیتون یجا بایستین میتونید استفاده کنید ، مثلا در حال راه رفتن ، هر باطری کتابی تقریبا میتونه دو الی سه بار گوشیتون رو شارژ کنه و خیلی بصرفه هم هست ، نظرات مدار پاوربانک موبایل ، ساخت پاوربانک برای گوشی ، پروژه ساخت پاوربانک موبایل ، کیت شارژ کننده موبایل همراه ،


برای ساخت یک شوکر یا شوک دهنده جیبی مهم ترین قسمت ساخت چوک آن است ، شما میتوانید این چوک را خودتان بسازید و یا اینکه بصورت آماده تهیه کنید ، اگر آماده تهیه کنید بهتر است و پاسخ دهی بهتری دارد ، در زیر یک نمونه چوک مناسب برای شوکر های جیبی که میبینید که نسبت امپدانس ورودی و خروجی آن 2 به 1400 اهم میباشد ، یعنی 700 برابر ، با این توصیف ولتاژ خروجی بالایی خواهید داشت .

چوک شوکر

پایه های چوک ها : چوک ها بیش از چهار پایه دارند ، در این قطعات دو پایه و یا چند پایه مربوط به سیم پیچ اولیه و باقی پایه ها مربوط به سیم پیچ ثانویه میباشند ، اقلب رو بروی یکدیگر قرار دارند ، پایه ها به قسمت های مختلف سیم پیچ متصل هستند . 


پیچیدن چوکها با دست : برای پیچیدن یک چوک با دست ابتدا باید از طریق فرمولهای مخصوص ترانس پیچی تعداد دور اولیه و ثانویه و همچنین ضخامت سیم مورد استفاده را محاسبه کنیم و سپس بر روی هسته فریت اقدام به سیم پیچی اولیه و سپس بر روی آن سیم پیچ ثانویه را بپیچیم . 


نظرات ساخت ترانس برای شوکر ، محاسبات چوک ها ، ساخت چوک قوی شوکر ، بهترین چوک برای شوکر ، چوک چیست ،


لذت الکترونیک در شبکه ها
آرشیو مقالات سایت

آموزش ساختن باطری خورشیدی کاتالوگ آی سی های پرکاربرد دانلود کتاب کیتهای مشهد کیت دانلود کتاب مشخصات... آموزش ساخت ربات مسیر یاب دانلود چندکتاب و مدارجالب دانلودنرم افزار ادیسون 5 چندمدارساده فلزیاب مدارمیکروفن مخفی ساده فرستنده اف ام قدرتمند مبتدی نرم افزارهای الکترونیک دانلود چندین پروژه الکترونیک آشنایی با سیگنال ژنراتورRF زبان فنی الکترونیک لیست دروس کاردانی الکترونیک تشریح قطعات الکترونیک انواع ،ساختاروقطعات رباتها عیب یابی بردهای الکترونیک جدول توان مصرفی لوازم برقی ساختار ربات های پرنده دانلود تحقیق رشته الکترونیک چند مدار الکترونیکی دیگر کلمات کلیدی وبلاگ سمبل المانهای الکترونیک ابرواژه ها وبلاگ مقالات پاورپوینت مقالات الکترونیک کاتالوگ ترانزیستورهای... کاتالوگ سنسورهای پرکاربرد آموزش ساخت تابلو روان مقالات متفرقه آموزشکده های فنی حرفه ای دانلود کتابهای 301 مدار کتب و جزوات الکترونیک مشابهات ترانزیستورها مشخصات قطعات متفرقه آموزش الکترونیک معرفی پست های سایت مقالات آموزشی الکترونیک مقالات avr تعاریف الکترونیک

دسته بندی موضوعی

پروژه های دانشجویی با avr - ‏ ساخت پیل خورشیدی - آینده شغلی الکترونیک - ساخت سلول خورشیدی - کاتالوگ آی سی های پرکاربرد - باطری خورشیدی - پایه های igbt - طریقه ساخت یک باطری خورشیدی ارزان - فرستنده اف ام قوی - ساخت پروگرامرساده برای AVR - پروژه ساخت الکترونیک - پروژه ساخت برق - پروژه ساخت پاوربانک موبایل - پروژه ساخت ربات مین یا - پروژه ساخت زیر دریایی ماکت - پروژه ساخت فانکشن ژنراتور - پروژه طراحی ربات زیردریایی - پروژه های - پروژه های آماده با avr - پروژه های الکترونیک - دانلود پروژه های... - پروژه های الکترونیک ساده - پروژه های ای وی آر - پروژه های جالب رشته الکترونیک - پروژه های حرفه ای برای رشته الکترونیک - ‏ دانلود پروژه رشته الکترونیک - ‏ ربات مسیر یاب ساده - ساخت پنل خورشیدی - ساخت پیل خورشیدی - ساخت پیل نوری - ساخت تابلو led - ساخت تابلوروان - ساخت تایمر ساده با 555 با PCB - ساخت ترانس افزاینده - ساخت ترانس برای شوکر - ساخت چراغ حیاط - ساخت چراغ قوه قوی - ساخت چشمک زن با برق شهری 220 - ساخت چوک قوی شوکر - ساخت دزدگیر حساس به لرزش - ساخت دوربین مداربسته - ساخت ربات هواپیما - ساخت رباتهای مسیریاب - ساخت سلف فرستنده اف ام - فرستنده بدون سلف - فرستنده ساده و قوی اف ام - فرستنده صدای قوی - فرضیه یابی در تعمیر لوازم برقی - فرق hdوsd - فرق بین اچ دی و اس دی - فرق بین برق سه فاز و تکفاز - فرق بین برق و الکترون - فرق و تفاوت رله با کنتاکتورها - فرق وات با ولت - فلاشر 220 volt شهر - فلزیاب نیم متری - فلوچارت آموزش تعمیر اتو خانگی - فلیپ فلاپ چیست - فوق دیپلم - فیبر استخوانی چیست - فیش تصویر مستطیلی - فیش خروجی تلوزیونهای قدیمی - فیلتر پایین گذر چیست - فیلتر چیست - فیلتر میان نگذر چیست - فیلتر میانگذر چیست - فیلتربالاگذر چیست - فیوز اتوماتیک - فیوز الکترونیکی - فیوز رله ای - فیوزبیت های میکرو - فیوزچیست - قالب جدید وبلاگ - قطعات الکترونیک نایاب - کاتالوگ 8086 - طریقه ساختن پروگرامر برای avr - طریقه ساختن وبلاگ - طریقه شمارش مقدارخازن عدسی - طریقه صحیح لحیم کاری - طریقه فهمیدن اولیه ترانسها - طریقه فهمیدن محل خرابی در تعمیرات - طریقه محاسبه توان الکتریکی - طریقه محاسبه خازنهای عدسی - طریقه محاسبه مقدار آمپر - طریقه محاسبه مقدار یک مقاومت - طریقه محاسبه مقدارمقاومتها - طریقه محاسبه ولتاژ - طریقه محاسبه ولتاژ ترانس ها - طریقه مدارچاپی - طریقه نامگذاری ترانزیستورها - طریقه نصب و کرک کردن مولتی سیم جدید - طریقه کار با قطعات الکترونیکی - طریقه کار با مولتی متردیجیتالی - طریقه کارباپترن ژنراتور - طریقه کارباسیگنال ژنراتور - طریقه کاربامولتی مترعقربه ای یا آنالوگ - طریقه کارباهویه - ظاهر خازن ها در مدار - علائم قطعات الکترونیکی در مدارات - علائم نمایانگر خازن در مدار - علامت خازن ها در مدارات الکترونیکی - علامت دیود زینر در مدارات - علامت دیود معمولی در مدارات الکترونیکی - علامت مقاومت متغیر یا پتانسیومتر در... - علامت مقاومت ها در مدارات - علامت و شمای فنی ترانزیستور IGBT - عملکردمولتی سیم - عوارض برق گرفتگی - عیب یابی برد - عکس های با کیفیت قطعات برقی - فتو دیود ها چیست اند - فرستنده اف ام 3 وات - فرستنده اف ام بردبالا - پایه های TIP31 - پایه های TIP32 - پایه های TIP41 - پایه های TIP42 - پایه های آی سی 7400 - پایه های آی سی 741 - پایه های آی سی 7447 - پایه های آی سی LM324 - پایه های ترانزیستور 2n2222 - پایه های ترانزیستور 2N3906 - پایه های ترانزیستور BC107 - پایه های ترانزیستور c1815 - پایه های ترانزیستور s9014 - پایه های ترانزیستور فت fet - پایه های ترانزیستور2N3904 - پایه های ترانزیستورBD - پایه های ترانزیستورMJE - پایه های ترانزیستورفت 2N3819 - پایه های تریستور - پایه های تریستور C106D - پایه های رگولاتورهای ولتاژ - پتانسیومترچیست و چه کاری انجام میدهد - پترن چیست - پروژه الکترونیک - پروژه باحال برای رشته الکترونیک - پروژه بامیکروکنترلرavr - پروژه برای رشته الکترونیک - پروژه برای رشته الکترونیک - پروژه برای کارشناسی الکترونیک - پروژه تست کننده مادون قرمز - پروژه تست کننده کنترل - پروژه رایگان برای مقطع کاردانی... - باطری های کوچک - بایاس کردن ترانزیستوهای bjt - بایاس کردن چیست - بایاس کردن یعنی چه - بایاسینگ چیست - برق 3 فازچیست - برق تکفازچیست - برنامه آیسی atmega8 - برنامه الکترولب چیست - برنامه اندروید آزمایش مدارات الکترونیکی - برنامه اندروید برقی - برنامه تابلوروان ساده - برنامه شبیه سازی مدارات فرمان - برنامه فلاشر قابل کنترل چند حالته - برنامه نویسی ای وی آر - برنامه نویسی فلاشر با atmega8 - برنامه های اندروید رشته الکترونیک - برنامه های رشته الکترونیک - برنامه های رشته برق برای اندروید - برنامه های شبیه سازی مدارات الکترونیک - برنامه های گوناگون رشته الکترونیک - برنامه کیبورد رایانه برای میکروکنترلر - بهترین PLC خوب - بهترین چوک برای شوکر - بهترین روش ساخت فیبرمدارچاپی - بهترین مدارات الکترونیکی - بهترین وبلاگ درزمینه الکترونیک - بیشتر کردن عمر باطری - پارامترهای ولتاژ الکتریکی - پاورپوینت cny70 - پاورپوینت HDوSD - پاورپوینت استرین گیج - پاورپوینت درباره ربات مین یاب - پاورپوینت درباره سنجش سرعت - پاورپوینت درمورد سنسورها - پاورپوینت سنسور فتوسل - پاورپوینت سنسور گاز - پاورپوینت سنسور مادون قرمز - پاورپوینت سنسورالقایی - پاورپوینت سنسورتشخیص رنگ - پاورپوینت سنسورها - پاورپوینت سنسورهای القایی - پاورپوینت سنسورهای بدون تماس - پاورپوینت کنفرانسی سنسورها - پایه های 555 - پایه های 741 - پایه های 780 - پایه های BT136 - کاتالوگ ترانزیستورها - کاتالوگ سیگنال ژنراتورRF - کاتالوگcny70 - کاربردcny70 - کاربردسیگنال ژنراتورRF - کاردستی های الکترونیک - کتاب آموزش مدارهای الکتریکی - ‏کتاب ترانزیستورها - گزارشکار تمام جلسات کارگاه الکترونیک - گزارشکار دوربین مداربسته - گزارشکار کارآموزی نصب دزدگیر اماکن - گزارشکار کارگاه الکترونیک کارشناسی... - گیتهای منطقی - لذت الکترونیک - لغات پرکاربردانگلیسی در الکترونیک - لوکس متر دیجیتالی - لیزرچیست؟ - لیست آموزشکده های کشور - لیست درسهای کاردانی الکترونیک - لیست فروشگاه های قطعات الکترونیک - ماژولهای کنترل از راه دور آماده با... - ماهواره در زندگی امروزی - ماکت ربات زیردریایی - مبدل دی سی به دی سی - مبدلdcبهdc - مجموعه پروژه های رشته الکترونیک - مجموعه مدارات بی نظیرالکترونیکی - مجموعه مدارهای جالب برای پروژه رشته... - محاسبات چوک ها - محاسبات مخصوص آنتن ها - محاسبه جریان الکتریکی - محاسبه جریان برای تابلو ال ای دی - محاسبه منبع تغذیه تابلو ثابت - محل قرار گیری فیوز در مدارات - مدار - مدار اف ام بدون کویل - مدار الکترونیکی پل دیود یکسوساز - مدار الکترونیکی رادیو جیبی FM - مدار پاوربانک موبایل - مدار پنل خورشیدی - مدار تایمر به همراه پی سی بی - مدار تبدیل RGB - مدار تبدیل ولتاژ 6 و 12 ولت به بیشتر - مدار تست کننده ریموت - مدار تست کننده کنترل تی وی - مدار تعیین سطح صدا - مدار تقویت کننده ماسفت - مدار تنظیم کننده اتوماتیک دما - مدار چراغ چشمک زن سه تایی ساده - مدار چراغ قوه ساده - مدار چند برابر کننده ولتاژ دی سی dc - مدار دزدگیر ساده برای منزل - مدار دزدگیر موتور سیکلت - مدار دو برابر کننده دی سی - مدار ربات جنگجو - مدار ساده پروگرامر برای میکروکنترلرها - مدار ساده چراغ راهنمایی رانندگی - مدار ساده رمز - مدار شارژر بیسیم - مدار شوکر باحال - مدار فانکشن ژنراتور - مدار فرستنده رادیویی برد بالای قوی - مدار فرستنده صداهای اطراف فالگوش - مدار فرمان دستگاه - مدار فیوز برقی - مدار فیوز داعمی - مدار قفل رمز الکترونیکی با ای وی آر - مدار قفل رمز الکترونیکی بدون ای وی آر - مدار قفل رمز الکترونیکی ساده - مدار میکروسوییچ - مدار نقشه تایمر به همراه PCB - مدار و نقشه آنتن مرکزی - مدار و کیت چراغ چشمک زن ساده - مدار ولتمتر دیجیتالی ساده - مدار555 - مدارcny70 - مدارآداپتور30ولتی - مدارا بوستر آنتن تلوزیون - مدارات اسیلاتور - مدارات الکترونیک - مدارات الکترونیک جالب - مدارات الکترونیک رایگان - مدارات الکترونیک سرگرم کننده - مدارات الکترونیک عملی - مدارات الکترونیک کاربردی - مدارات با8051 - مدارات جالب و جدید الکترونیکی - مدارات جدیدوساده - مدارات خارجی عملی - مدارات رایگان با avr - مدارات روزالکترونیکی - مدارات ساده فلزیاب - مدارات فرمان رشته برق صنعتی - مدارات فرمان کارخانجات - مدارات فلاشر برای لامپ های بزرگ پر قدرت - مدارات مبتدی الکترونیک - مدارات متعادلگر دما - مدارات و نقشه های کاربردی و عملی... - مدارات کم یاب الکترونیک - مدارت باحال الکترونیکی - مدارتایمر5دقیقه ای - مدارتبدیل ولتاژمستقیم - مدارثابت کننده ولتاژ - مدارخوب برای پروژه ساخت - مداردوربین مداربسته - مداردوربین های مداربسته - مدارشوکر الکترونیکی جدید - مدارشوکرالکترونیکی حرفه ای -

طراحی پوسته توسط تیم لذت الکترونیک