سفارش تبلیغ
صبا ویژن

طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز

مقدمه :

تابلوهای LED امروزه نقش مهمی در تبلیغات اصناف ایفا میکنند ، این تابلو ها به روش های مختلفی بصورت دست ساز و با متون و رنگهای گوناگون و همچنین بصورت چشمک زن و یا ثابت ساخته میشوند ، در این پست طریقه سیم کشی استاندارد در این تابلو ها را برای شما طبق تجربه مدیر وبلاگ قرار داده ایم و امیدواریم که شما هم از آن استفاده کنید . 


به صورت کلی دو نوع تابلو LED داریم : 

1 - تابلو ثابت ال ای دی : این تابلو ها طبق سفارش مشتری با دستگاه لیزر بر روی تخته فایبر گلاس برش داده میشوند ال ای دی ها بر روی این تخته سوار میشوند و سیم کشی می شود . 

2 - تابلو روان ال ای دی :  این تابلو در اندازه های مختلف ساخته میشود و قابلیت برنامه ریزی برای نمایش متن های مختلف را داراست . 


طریقه سیم کشی در تابلو های ثابت :

در تابلو های ثابت نوع سیم کشی بستگی به نوع LED ها دارد ، هر ال ای دی جریان و ولتاژ مصرفی به خصوصی دارد ، به طور مثال دیودهای سفید و آبی روشن ولتاژ و جریان مصرفی بیشتری نسبت به بقیه انواع دارند ، این ولتاژ و جریان مصرفی بر روی بسته بندی دیود ها درج شده است و باید به آن توجه کرد ، در زیر یک نوع سیم کشی استاندارد برای LED های پرکاربرد در تابلو سازی که از نوع کلاهی سفید روشن و یا آبی روشن هستند نمایش داده شده است و میتوانید طبق این سیم کشی پیش بروید ، در این نوع سیم کشی ال ای دی ها باید به صورت سه تا سه تا با هم سری شوند و سپس دسته های سری شده همه با هم موازی میشوند . چرا باید LED ها را به اینصورت سیم کشی کنیم ؟ 

همانطور که گفته شد ، ال ای دی ها ولتاژ مصرفی بخصوصی دارند ، مثلا حدود 3 ولت ، وقتی منبع ولتاژ ما 12 و ولت است باید دیود ها را بصورت چهار تایی سری کنیم تا ولتاژ با دیودها سازگار شود وگرنه دیودها میسوزند ، همچنین جریان در شاخه های موازی برابر است ، پس دسته های سری شده را با یکدیگر موازی میکنیم ، به اینصورت جریان تولیدی منبع را باید جوری انتخاب کنیم که با تعداد دسته های موازی شده ما برابر باشند ، به طور معمول هر دسته سری شده حدود سی میلی آمپر جریان مصرف میکند ، یعنی اگر تعداد دسته های ما 100 دسته باشند ، به جریان منبع 4 آمپر نیاز داریم تا تابلو ما به درستی روشن شود . 


اگر جریان منبع کم باشد چه اتفاقی می افتد ؟ 

اگر مثلا در تابلوی ساخته شده ما 400 ال ای دی طبق سیم کشی گفته شده در این مطلب بسته شده باشد ، حداقل به جریان 3 آمپر نیاز داریم ، در غیر اینصورت یا تابلو کلا روشن نمی شود ، یا منبع تغذیه داغ کرده و میسوزد ، و یا اینکه بدلیل فشار زیاد روی منبع تابلو شروع به چشمک زدن میکند ، پس جریان منبع تغذیه بیشتر باشد بهتر است ، ممکن است در یک تابلو ال ای دی حتی به منبعی با جریان بالای 10 آمپر نیاز داشته باشیم .


نظرات محاسبه جریان برای تابلو ال ای دی ، محاسبه منبع تغذیه تابلو ثابت ، آموزش ساخت تابلو ثابت ، سیم بندی تابلو ثابت ، ساخت تابلو led ،


ترانس یا ترانسفورماتور قطعه ای است شامل دو یا چند عدد سیم پیچ مجزا که وظیفه افزایش یا کاهش سطح ولتاژ الکتریکی از طریق القائ الکترومغناطیس را داراست ، در یک ترانس ساده دو عدد سیم پیچ اولیه و ثانویه موجود است که در روبه روی یکدیگر قرار گرفته اند ، وقتی ولتاژ به سیم پیچ اولیه وارد میشود باعث ایجاد الکترومغناطیس حول سیم پیچ اولیه میشود و این مغناطیس از طریق سیم پیچ ثانویه دریافت و دوباره تبدیل به سطحی دیگر از ولتاژ الکتریکی می شود که سطح ولتاژ بستگی به تعداد دور سیم پیچ اولیه و قطر سیم استفاده شده دارد که برای اینکار از فرمول بخصوصی محاسبه میشود . 

نمایش تصویر در وضیعت عادی

کلید واژه ها : طرز القا الکترومغناطیس ترانسها چگونه عمل میکنند ، القا الکترومغناطیس چیست ، روش کار با ترانسفورمر ، تبدیل ولتاژ الکترونیکی مستقیم و متناوب با ترانس ، روش القا الکترومغناطیسی ، ساختمان یک ترانس کاهنده ولتاژ اعمال داخل ترانسها 


نظرات طرز القا الکترومغناطیس ، ترانسها چگونه عمل میکنند ، القا الکترومغناطیس چیست ، روش القا الکترومغناطیسی ، ساختمان یک ترانس کاهنده ،


سلام دوستان - کانال تلگرام سایت لذت الکترونیک رو راه اندازی کردیم ، با عضویت در کانال تلگرام ما میتونید به مطالب متنوع و جذابی به صورت روزانه دسترسی داشته باشید ، در این کانال مواردی از قبیل زیر قرار میدهیم : مدارات الکترونیکی جذاب آموزشهای الکترونیک کتابهای کاربردی الکترونیک برنامه های مرتبط با رشته عکسهای آموزشی کلیپهای آموزشی کلیپ از رباتهای مختلف و . . . . 


برای ورود به کانال در تلگرام اینجا کلیک کنید


و یا آیدی کانال ما را در تلگرام جستجو کنید : ELECZ


نظرات کانال تلگرام رباتیک ، کانال تلگرام الکترونیک ، کانال تلگرام مدارات الکترونیکی ، کانال تلگرام آموزش الکترونیک ،


میکروسوییچ چیست ؟ 

همانطور که از اسم این قطعه پیداست به معنای کلید کوچک میباشد ، میکروسوییچ ها نوعی کلید فشاری هستند که در اندازه ها و شکل های گوناگون تولید می شوند و کاربردهای مختلفی نیز دارند ، این کلید ها دارای یک شاسی ریز میباشند که تا زمانی که این شاسی را بفشاریم کلید در وضعیت تغییر حالت است و زمانی که شاسی را رها کنیم حالت هدایت کلید به شکل قبل بازمیگردد ، در زیر نمایی از یک میکروسوییچ را میبینید . 


یک مدل میکروسوییچ

میکروسوییچ


نمای داخل یک میکروسوییچ

داخل میکروسوییچ ها


کاربردهای میکروسوییچ : 

اگر بخواهیم چند کاربرد این قطعه را نام ببریم میتوان به مواردی مثل تلفن های رومیزی که در قسمت کلید متحرک زیر گوشی از این قطعه برای قطه و وصل تلفن استفاده شده است و همچنین رباتهای مانع یاب و مدارات حساس الکترونیکی و دکمه شیشه بالابرهای ماشین و . . . اشاره کرد ، این نوع کلید ها بسته به نوع توان دسته بندی شد اند و در مقیاس بزرگ و پرقدرت هم تولید می شوند برای مقاصد دیگر . 


نظرات انواع میکروسوییچ ها ، میکرو سوییچ چه قطعه ای است ، مدار میکروسوییچ ، کار با میکروسوییچ ، خرید میکروسوییچ ، کاربرد های میکروسوییچ ،


سوکت اسکارت یا رابط scart مجموعه های از ورودی و خروجی های صوت و تصویر است که به صورت یک فیش بصورت مجتمع جمع آوری شده است ، در این مجموعه که شامل 21 پایه میباشد دو عدد ورودی و خروجی صدای چپ و راست استریو و یک عدد ورودی تصویر و همچنین پین های جهت کنترل میزان صدا و باس و . . . موجود می باشد که در زیر تمام پایه های این فیش برای شما بصورت واضح بیان شده است و می توانید در صورت پیدا نکردن تبدیل این فیش خودتان بصورت دستی به ورودی و خروجی مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. 

 

فیش تلوزیون های قدیمی


نظرات فیش تصویر مستطیلی ، فیش خروجی تلوزیونهای قدیمی ، تبدیل فیش اسکارت به RGB ، پین های فیش اسکارت ، توصیف پایه های اسکارت ،


هلیکوپترهای مدل رباتی نکات مهمی در ساخت پره ها و ملخ ها دارند که باید رعایت شود ، اگر قصد ساخت یکی از این پرنده های دست ساز را دارید حتمن باید نکات مهم آن را رعایت کنید ، در این کتاب نکات مهم برای ساخت انواع پره ها از جمله چوبی و فایبر گلاس و پلاستیکی توضیح داده شده است و دارای عکس ها و متون آموزشی خوبی میباشد . 

 

حجم : 280 کیلوبایت

رمز فایل زیپ : lktra.parsiblog.com


نظرات توضیحات راجع به رباتهای هلیکوپتر ، ساخت پره هواپیما کنترلی ، ساخت ملخ هواپیما کنترلی ، ساخت بدنه هواپیما کنترلی ،


موتورهای براشلس موتورهای پرسرعت و چند سیمه هستند که برای راه اندازی آنها نیاز به اطلاعات خاصی دارید ، کتابی در مورد تاریخچه و ساخت این موتورها و سیستم داخلی آنها و طرز کار و استفاده از آنها و راه اندازی صحیح این موتور ها برای شما قرار داده ایم که مطمعنیم مورد استفاده و پسند شما قرار می گیرد . 

 حجم : 290 کیلوبایت

رمز فایل زیپ : lktra.parsiblog.com


نظرات کار با موتورهای براشلس ، مقاله آموزشی درباره موتور براشلس ، سیم های موتور براشلس ، درایو کردن موتوربراشلس ،


مقاله ای به صورت پاورپوینت درباره ربات های مین یاب هوایی برای شما آماده کرده ایم که در آن پیرامون سیستم های ربات های مین یاب به خصوص رباتهای هوایی مین یاب توضیحات مفصلی داده شده است و همچنین تاریخچه و معایب و مزایای کل رباتها در این پاورپوینت مورد بررسی قرار گرفته است و یک منبع غنی در این زمینه است و مخصوص ارائه کنفرانس طراحی شده است. 

 

حجم : 3100 کیلوبایت

رمز فایل زیپ : lktra.parsiblog.com


نظرات پاورپوینت درباره ربات مین یاب ، دانلود پاورپوینت ربات های مین یاب ، دانلود مقاله و تحقیق ربات مین یاب ، پروژه ساخت ربات مین یا ،


پروژه ای که امروز برای شما پیشنهاد کرده ایم پروژه ساخت مدار تست کننده ریموت های کنترلی مادون قرمز می باشد ، این پروژه دارای یک گیرنده فتودیود می باشد که قادر است امواج مادون قرمز کنترلهای تلوزیون ها را دریافت نماید ، این مدار یک مدار تستر می باشد و اگر کنترل شما سالم باشد ال ای دی های مدار روشن می شوند ، پروژه حاوی صفحات زیادی مطالب به زبان فارسی می باشد و یک کار دانشجویی است . 


حجم : 322 کیلوبایت

رمز فایل زیپ : lktra.parsiblog.com


نظرات تست کنترل تلوزیون ، مدار تست کننده ریموت ، مدار تست کننده کنترل تی وی ، پروژه تست کننده مادون قرمز ، پروژه تست کننده کنترل ،


دوستان گرامی برنامه ای برای کامپیوتر برای شما قرار داده ایم که شامل یک نرم افزار تعیین نوع فلاش زدن و کدهای آماده برای ساخت یک مدار فلاشر ساده چشمک زن با آیسی میکرو ATmega8 می باشد و می تواند برای درایور تابلو های ال ای دی ثابت نیز از این مدار استفاده کنید ، به اینصورت که کافیست خروجی ال ای دی های را به ترانزیستور TIP41 منتقل کنید تا TIP41 عمل سوییچ تابلو ال ای دی ثابت شما را انجام دهد . 

 

حجم : 642 کیلوبایت

رمز فایل زیپ : lktra.parsiblog.com


نظرات ساخت فلاشر با اتمگا8 ، برنامه آیسی atmega8 ، برنامه نویسی فلاشر با atmega8 ، برنامه فلاشر قابل کنترل چند حالته ،


لذت الکترونیک در شبکه ها
آرشیو مقالات سایت

آموزش ساختن باطری خورشیدی کاتالوگ آی سی های پرکاربرد دانلود کتاب کیتهای مشهد کیت دانلود کتاب مشخصات... آموزش ساخت ربات مسیر یاب دانلود چندکتاب و مدارجالب دانلودنرم افزار ادیسون 5 چندمدارساده فلزیاب مدارمیکروفن مخفی ساده فرستنده اف ام قدرتمند مبتدی نرم افزارهای الکترونیک دانلود چندین پروژه الکترونیک آشنایی با سیگنال ژنراتورRF زبان فنی الکترونیک لیست دروس کاردانی الکترونیک تشریح قطعات الکترونیک انواع ،ساختاروقطعات رباتها عیب یابی بردهای الکترونیک جدول توان مصرفی لوازم برقی ساختار ربات های پرنده دانلود تحقیق رشته الکترونیک چند مدار الکترونیکی دیگر کلمات کلیدی وبلاگ سمبل المانهای الکترونیک ابرواژه ها وبلاگ مقالات پاورپوینت مقالات الکترونیک کاتالوگ ترانزیستورهای... کاتالوگ سنسورهای پرکاربرد آموزش ساخت تابلو روان مقالات متفرقه آموزشکده های فنی حرفه ای دانلود کتابهای 301 مدار کتب و جزوات الکترونیک مشابهات ترانزیستورها مشخصات قطعات متفرقه آموزش الکترونیک معرفی پست های سایت مقالات آموزشی الکترونیک مقالات avr تعاریف الکترونیک

دسته بندی موضوعی

پروژه های دانشجویی با avr - ‏ ساخت پیل خورشیدی - آینده شغلی الکترونیک - ساخت سلول خورشیدی - کاتالوگ آی سی های پرکاربرد - باطری خورشیدی - پایه های igbt - طریقه ساخت یک باطری خورشیدی ارزان - فرستنده اف ام قوی - ساخت پروگرامرساده برای AVR - پروژه ساخت الکترونیک - پروژه ساخت برق - پروژه ساخت پاوربانک موبایل - پروژه ساخت ربات مین یا - پروژه ساخت زیر دریایی ماکت - پروژه ساخت فانکشن ژنراتور - پروژه طراحی ربات زیردریایی - پروژه های - پروژه های آماده با avr - پروژه های الکترونیک - دانلود پروژه های... - پروژه های الکترونیک ساده - پروژه های ای وی آر - پروژه های جالب رشته الکترونیک - پروژه های حرفه ای برای رشته الکترونیک - ‏ دانلود پروژه رشته الکترونیک - ‏ ربات مسیر یاب ساده - ساخت پنل خورشیدی - ساخت پیل خورشیدی - ساخت پیل نوری - ساخت تابلو led - ساخت تابلوروان - ساخت تایمر ساده با 555 با PCB - ساخت ترانس افزاینده - ساخت ترانس برای شوکر - ساخت چراغ حیاط - ساخت چراغ قوه قوی - ساخت چشمک زن با برق شهری 220 - ساخت چوک قوی شوکر - ساخت دزدگیر حساس به لرزش - ساخت دوربین مداربسته - ساخت ربات هواپیما - ساخت رباتهای مسیریاب - ساخت سلف فرستنده اف ام - فرستنده بدون سلف - فرستنده ساده و قوی اف ام - فرستنده صدای قوی - فرضیه یابی در تعمیر لوازم برقی - فرق hdوsd - فرق بین اچ دی و اس دی - فرق بین برق سه فاز و تکفاز - فرق بین برق و الکترون - فرق و تفاوت رله با کنتاکتورها - فرق وات با ولت - فلاشر 220 volt شهر - فلزیاب نیم متری - فلوچارت آموزش تعمیر اتو خانگی - فلیپ فلاپ چیست - فوق دیپلم - فیبر استخوانی چیست - فیش تصویر مستطیلی - فیش خروجی تلوزیونهای قدیمی - فیلتر پایین گذر چیست - فیلتر چیست - فیلتر میان نگذر چیست - فیلتر میانگذر چیست - فیلتربالاگذر چیست - فیوز اتوماتیک - فیوز الکترونیکی - فیوز رله ای - فیوزبیت های میکرو - فیوزچیست - قالب جدید وبلاگ - قطعات الکترونیک نایاب - کاتالوگ 8086 - طریقه ساختن پروگرامر برای avr - طریقه ساختن وبلاگ - طریقه شمارش مقدارخازن عدسی - طریقه صحیح لحیم کاری - طریقه فهمیدن اولیه ترانسها - طریقه فهمیدن محل خرابی در تعمیرات - طریقه محاسبه توان الکتریکی - طریقه محاسبه خازنهای عدسی - طریقه محاسبه مقدار آمپر - طریقه محاسبه مقدار یک مقاومت - طریقه محاسبه مقدارمقاومتها - طریقه محاسبه ولتاژ - طریقه محاسبه ولتاژ ترانس ها - طریقه مدارچاپی - طریقه نامگذاری ترانزیستورها - طریقه نصب و کرک کردن مولتی سیم جدید - طریقه کار با قطعات الکترونیکی - طریقه کار با مولتی متردیجیتالی - طریقه کارباپترن ژنراتور - طریقه کارباسیگنال ژنراتور - طریقه کاربامولتی مترعقربه ای یا آنالوگ - طریقه کارباهویه - ظاهر خازن ها در مدار - علائم قطعات الکترونیکی در مدارات - علائم نمایانگر خازن در مدار - علامت خازن ها در مدارات الکترونیکی - علامت دیود زینر در مدارات - علامت دیود معمولی در مدارات الکترونیکی - علامت مقاومت متغیر یا پتانسیومتر در... - علامت مقاومت ها در مدارات - علامت و شمای فنی ترانزیستور IGBT - عملکردمولتی سیم - عوارض برق گرفتگی - عیب یابی برد - عکس های با کیفیت قطعات برقی - فتو دیود ها چیست اند - فرستنده اف ام 3 وات - فرستنده اف ام بردبالا - پایه های TIP31 - پایه های TIP32 - پایه های TIP41 - پایه های TIP42 - پایه های آی سی 7400 - پایه های آی سی 741 - پایه های آی سی 7447 - پایه های آی سی LM324 - پایه های ترانزیستور 2n2222 - پایه های ترانزیستور 2N3906 - پایه های ترانزیستور BC107 - پایه های ترانزیستور c1815 - پایه های ترانزیستور s9014 - پایه های ترانزیستور فت fet - پایه های ترانزیستور2N3904 - پایه های ترانزیستورBD - پایه های ترانزیستورMJE - پایه های ترانزیستورفت 2N3819 - پایه های تریستور - پایه های تریستور C106D - پایه های رگولاتورهای ولتاژ - پتانسیومترچیست و چه کاری انجام میدهد - پترن چیست - پروژه الکترونیک - پروژه باحال برای رشته الکترونیک - پروژه بامیکروکنترلرavr - پروژه برای رشته الکترونیک - پروژه برای رشته الکترونیک - پروژه برای کارشناسی الکترونیک - پروژه تست کننده مادون قرمز - پروژه تست کننده کنترل - پروژه رایگان برای مقطع کاردانی... - باطری های کوچک - بایاس کردن ترانزیستوهای bjt - بایاس کردن چیست - بایاس کردن یعنی چه - بایاسینگ چیست - برق 3 فازچیست - برق تکفازچیست - برنامه آیسی atmega8 - برنامه الکترولب چیست - برنامه اندروید آزمایش مدارات الکترونیکی - برنامه اندروید برقی - برنامه تابلوروان ساده - برنامه شبیه سازی مدارات فرمان - برنامه فلاشر قابل کنترل چند حالته - برنامه نویسی ای وی آر - برنامه نویسی فلاشر با atmega8 - برنامه های اندروید رشته الکترونیک - برنامه های رشته الکترونیک - برنامه های رشته برق برای اندروید - برنامه های شبیه سازی مدارات الکترونیک - برنامه های گوناگون رشته الکترونیک - برنامه کیبورد رایانه برای میکروکنترلر - بهترین PLC خوب - بهترین چوک برای شوکر - بهترین روش ساخت فیبرمدارچاپی - بهترین مدارات الکترونیکی - بهترین وبلاگ درزمینه الکترونیک - بیشتر کردن عمر باطری - پارامترهای ولتاژ الکتریکی - پاورپوینت cny70 - پاورپوینت HDوSD - پاورپوینت استرین گیج - پاورپوینت درباره ربات مین یاب - پاورپوینت درباره سنجش سرعت - پاورپوینت درمورد سنسورها - پاورپوینت سنسور فتوسل - پاورپوینت سنسور گاز - پاورپوینت سنسور مادون قرمز - پاورپوینت سنسورالقایی - پاورپوینت سنسورتشخیص رنگ - پاورپوینت سنسورها - پاورپوینت سنسورهای القایی - پاورپوینت سنسورهای بدون تماس - پاورپوینت کنفرانسی سنسورها - پایه های 555 - پایه های 741 - پایه های 780 - پایه های BT136 - کاتالوگ ترانزیستورها - کاتالوگ سیگنال ژنراتورRF - کاتالوگcny70 - کاربردcny70 - کاربردسیگنال ژنراتورRF - کاردستی های الکترونیک - کتاب آموزش مدارهای الکتریکی - ‏کتاب ترانزیستورها - گزارشکار تمام جلسات کارگاه الکترونیک - گزارشکار دوربین مداربسته - گزارشکار کارآموزی نصب دزدگیر اماکن - گزارشکار کارگاه الکترونیک کارشناسی... - گیتهای منطقی - لذت الکترونیک - لغات پرکاربردانگلیسی در الکترونیک - لوکس متر دیجیتالی - لیزرچیست؟ - لیست آموزشکده های کشور - لیست درسهای کاردانی الکترونیک - لیست فروشگاه های قطعات الکترونیک - ماژولهای کنترل از راه دور آماده با... - ماهواره در زندگی امروزی - ماکت ربات زیردریایی - مبدل دی سی به دی سی - مبدلdcبهdc - مجموعه پروژه های رشته الکترونیک - مجموعه مدارات بی نظیرالکترونیکی - مجموعه مدارهای جالب برای پروژه رشته... - محاسبات چوک ها - محاسبات مخصوص آنتن ها - محاسبه جریان الکتریکی - محاسبه جریان برای تابلو ال ای دی - محاسبه منبع تغذیه تابلو ثابت - محل قرار گیری فیوز در مدارات - مدار - مدار اف ام بدون کویل - مدار الکترونیکی پل دیود یکسوساز - مدار الکترونیکی رادیو جیبی FM - مدار پاوربانک موبایل - مدار پنل خورشیدی - مدار تایمر به همراه پی سی بی - مدار تبدیل RGB - مدار تبدیل ولتاژ 6 و 12 ولت به بیشتر - مدار تست کننده ریموت - مدار تست کننده کنترل تی وی - مدار تعیین سطح صدا - مدار تقویت کننده ماسفت - مدار تنظیم کننده اتوماتیک دما - مدار چراغ چشمک زن سه تایی ساده - مدار چراغ قوه ساده - مدار چند برابر کننده ولتاژ دی سی dc - مدار دزدگیر ساده برای منزل - مدار دزدگیر موتور سیکلت - مدار دو برابر کننده دی سی - مدار ربات جنگجو - مدار ساده پروگرامر برای میکروکنترلرها - مدار ساده چراغ راهنمایی رانندگی - مدار ساده رمز - مدار شارژر بیسیم - مدار شوکر باحال - مدار فانکشن ژنراتور - مدار فرستنده رادیویی برد بالای قوی - مدار فرستنده صداهای اطراف فالگوش - مدار فرمان دستگاه - مدار فیوز برقی - مدار فیوز داعمی - مدار قفل رمز الکترونیکی با ای وی آر - مدار قفل رمز الکترونیکی بدون ای وی آر - مدار قفل رمز الکترونیکی ساده - مدار میکروسوییچ - مدار نقشه تایمر به همراه PCB - مدار و نقشه آنتن مرکزی - مدار و کیت چراغ چشمک زن ساده - مدار ولتمتر دیجیتالی ساده - مدار555 - مدارcny70 - مدارآداپتور30ولتی - مدارا بوستر آنتن تلوزیون - مدارات اسیلاتور - مدارات الکترونیک - مدارات الکترونیک جالب - مدارات الکترونیک رایگان - مدارات الکترونیک سرگرم کننده - مدارات الکترونیک عملی - مدارات الکترونیک کاربردی - مدارات با8051 - مدارات جالب و جدید الکترونیکی - مدارات جدیدوساده - مدارات خارجی عملی - مدارات رایگان با avr - مدارات روزالکترونیکی - مدارات ساده فلزیاب - مدارات فرمان رشته برق صنعتی - مدارات فرمان کارخانجات - مدارات فلاشر برای لامپ های بزرگ پر قدرت - مدارات مبتدی الکترونیک - مدارات متعادلگر دما - مدارات و نقشه های کاربردی و عملی... - مدارات کم یاب الکترونیک - مدارت باحال الکترونیکی - مدارتایمر5دقیقه ای - مدارتبدیل ولتاژمستقیم - مدارثابت کننده ولتاژ - مدارخوب برای پروژه ساخت - مداردوربین مداربسته - مداردوربین های مداربسته - مدارشوکر الکترونیکی جدید - مدارشوکرالکترونیکی حرفه ای -

طراحی پوسته توسط تیم لذت الکترونیک